منو دیجیتال

؛

سریعترین و کاملترین ابزار ساخت منوی دیجیتال رستوران و کافه

زمانی که ماپرا، منو دیجیتال رستوران و کافی شاپ رو راه‌اندازی کرد، اثری از کرونا نبود! منو دیجیتال ماپرا اولین سفارشِ بدون‌سالن‌دار و پرداخت روی میز رو مهمان کافه رستوران‌های کشور کرد؛ با این هدف که نقش مؤثری در تحول دیجیتال کافه رستوران‌ها ایفا کند.

دمو منو دیجیتال
ماپرا منو؛ سریعترین و بهترین منو دیجیتال رستوران و کافهدمو منو دیجیتال

چرا منو دیجیتال ماپرا؟ کاملترین تابلو تبلیغات؛ فراتر از منو دیجیتال رستوران و کافه!

دمو منوی دیجیتال ماپرا
منو کافه رستورانت رو حرفه‌ای دیجیتال کن و با استندهای QR کدِمتفاوت، پذیرای مشتری باش! نمایش منو دیجیتال از موبایل تا بزرگترین LCD، دسترسی همیشه، پشتیبانی نامحدود دمو منو دیجیتال
سوالات متداول
جهت مشاوره و یا راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید
نیاز به به راهنمایی و کمک دارید؟ جهت مشاوره یا راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید... نیاز به راهنمایی و کمک دارید ؟ با ما تماس بگیرید
۰۲۱ ۴۴ ۶۰ ۰۹۹۶

منو دیجیتال چیست؟

منوی دیجیتال جایگزین منو های کاغذی قدیمی است که در رستوران و کافه ها برای مشاهده لیست غذاها به همراه مشخصات و قیمت به مشتری ارائه می شد، است. منوی دیجیتال رستوران دقیقا با همین ویژگی ها ولی به صورت هوشمندتر این امکان را برای مشتریان کافه رستوران فراهم می سازد. امروزه منوی دیجیتال در کافه رستوران ها جزو ضرورت ها محسوب می شود. منو دیجیتال رستوران با منو دیجیتال کافه تفاوت های مختصری دارند که در منو دیجیتال ماپرا به خوبی تفکیک و رعایت شده است. در ادامه بیشتر به آن ها خواهیم پرداخت ...

منوی دیجیتال می تواند به شکل های متفاوتی باشد. ساده ترین نوع آن PDF است که با باز شدن لینک پی دی افی نمایش داده می شود حاوی نام، محتویات محصول و تصویر شاخص که برای هر بار ویرایش نیاز است فایل به صورت دستی ویرایش و دوباره بارگذاری شود. این نوع منوی دیجیتال به دلایل متعدد منسوخ شد و چندین سال است که مورد استفاده کافه رستوران های مطرح نمی باشد. نوع دیگر منوی دیجیتال اپلیکیشن است که مشکلات فراوانی به همراه داشت و برای کاربران زیادی دسترسی به آن دشوار بود و به همین دلیل کنار گذاشته شد. ماپرا با بکارگیری آخرین فناوری روز دنیا در منوی دیجیتال خود را از اپلیکیشن تحت وب استفاده می کند که این امر استفاده از منو دیجیتال را به ساده ترین حالت خود درآورده و استفاده از آن برای مشتری و ویرایش آن برای پرسنل به سادگی است. نوعی دیگر از منوی دیجیتال هستند که به آن ها منوبرد یا میز منو هوشمند گفته می شود. این نوع منوی دیجیتال کافه و رستوران مزایا و معایبی دارد که در بخش بعدی به آن می پردازیم.

اسکن منو دیجیتال با چه نرم افزاری انجام می شود؟

یکی از دلایل استفاده ماپرا از فناوری تحت وب در منوی دیجیتال خود دسترسی آسان به آن است. تنها با اسکن QR Code یا فناوری NFC مشتری می تواند به منوی دیجیتال رستوران یا کافه مورد نظر دسترسی پیدا کند. اسکن منوی دیجیتال در برخی از گوشی ها توسط سیستم عامل انجام می شود و در برخی دیگر نیاز به نصب اپلیکیشن است. البته امروزه با ورود تکنولوژی به زندگی روزمره انسان در هر گوشی موبایلی نیاز به یکی از این نرم افزار ها می باشد. ما در اینجا یکی از نرم افزار های ساده اسکن منو دیجیتال را برای دانلود قرارداده ایم. برای دانلود نرم افزار اسکن منوی دیجیتال روی لینک زیر کلیک نمائید.

QR Code Scanner

کیوآر کدی که برای اسکن منوی دیجیتال ساخته می شود روی استند های شکیلی به همراه طرح های متنوع چاپ می شود که نگاه هر مشتری را به خود جلب می کند. تیم طراحان ماپرا با در نظر گرفتن انواع سلیقه ها استند هایی با طرح های مختلف را طراحی و چاپ نموده و در اختیار رستورانداران قرارداده اند. نوعی دیگر از استند های اسکن به شکل کیوآر کد نیستند و از فناوری ان اف سی در آن ها استفاده شده است. ماپرا ارائه دهنده این نوع استند های ان اف سی نیز می باشد که با نزدیک کردن گوشی موبایل به برد آن منوی دیجیتال کافه یا رستوران پدیدار می شود. اینکه نوع اسکن منوی دیجیتال رستوران از نوع کیوآر کد باشد یا ان اف سی بنابر سلیقه رستوراندار یا باریستا می باشد و ماپرا این گزینه هارا در اختیارشان می گذارد. برای مشاهده طرح استند ها با کارشناسان ماپرا در ارتباط باشید.

ساخت منو دیجیتال با ماپرا

ساخت منوی دیجیتال به صورت حرفه ای و با ساده ترین رابط کاربری توسط تیم فنی ماپرا انجام شده است و با داشتن پنل مدیریتی ساده، برای هرشخصی با هردانش فنی قابل ویرایش و سفارشی سازی است. ساخت منو دیجیتال به تنهایی تمام نیاز های یک رستوران یا کافه را برطرف نمی کند و متصل بودن آن به یک نرم افزار رستوران ، کافه یا فست فود قابلیت های منوی دیجیتال را نمایان می کند. ساخت منوی دیجیتال توسط افراد عادی قابل پیاده سازی نیز و نیازمند دانش گرافیکی ، رابط کاربری ، فنی و ... می باشد که ماپرا به همین منظور با بکارگیری تیم های خبره در قسمت های مختلف سعی دارد تا بهترین منوی دیجیتال را به مشتریان کافه و رستوران ها ارائه کند. در هر مرحله از ساخت منوی دیجیتال کلیه نیاز های پرسنل کافه رستوران و مشتریان در نظر گرفته شده است. به نوعی طبق نظر کاربران کامل ترین منوی دیجیتال را ماپرا به مشتریان ارائه می کند. ساخت منوی دیجیتال خود را به ماپرا بسپارید ...

منو دیجیتال رستوران

آیا دانلود نرم افزار منو دیجیتال ضرورت دارد؟

منوی دیجیتال های قدیمی برای اجرا نیازمند نرم افزار های بخصوصی بودند. ولی با توجه به استفاده ماپرا از فناوری تحت وب در منوی دیجیتال خود دیگر نیازی به دانلود نرم افزار منوی دیجیتال نخواهید داشت. در گذشته برای استفاده از منوی دیجیتال های اولیه مشتریان ابتدا باید اقدام به دانلود نرم افزار منوی دیجیتال می کردند و پس از نصب می توانستند از منوی دیجیتال استفاده کنند. دانلود نرم افزار منوی دیجیتال زمان بر است و طبیعتا افراد زیادی به همین علت از استفاده از منوی دیجیتال منصرف می شدند و به استفاده از منو های کاغذی قدیمی مجبور بودند. ماپرا با استفاده از فناوری های جدید این مشکل را از پیش رو برداشته و مشتریان را به استفاده از منوی آنلاین و بروز دیجیتالی دعوت می کند. دانلود نرم افزار منوی دیجیتال اصلا منطقی و کاربر پسند نبوده و توصیه نمی شود.

منو دیجیتال رستوران

قیمت منو دیجیتال به چه عواملی بستگی دارد؟

قیمت منوی دیجیتال به عوامل زیادی بستگی دارد و صرفا یک عدد نیست. هر منویی قابلیت ها و ویژگی هایی دارد که نسبت به بقیه متمایز می شود. قیمت منوی دیجیتال باید با در نظر گرفتن امکاناتی که در قبال هزینه ارائه می شود محاسبه شود. قیمت منوی دیجیتال ماپرا حتی با در نظر گرفتن اینکه بهترین امکانات را ارائه می کند، به صرفه ترین منوی دیجیتال است. برای اطلاع از قیمت دقیق منوی دیجیتال و امکانات با کارشناسان ماپرا در ارتباط باشید. یکی از قابلیت های اختصاصی منوی دیجیتال ماپرا فاکتور آنلاین است که در آن قیمت سفارشات با جزئیات به وضوح قابل نمایش است.

منو آنلاین و مزیت های آن

منوی آنلاین نام دیگر منوی دیجیتال است که برخی آن را منو آنلاین خطاب می کنند. البته که مترادف مناسبی است. منوی آنلاین یا دیجیتال منو همگی یک معنا و یک کاربرد را دارد. منوی آنلاین مزیت هایی نسبت به منو کاغذی دارد. از جمله این مزیت ها می توان به داشتن تصاویر جذاب از غذاها اشاره کرد. تصاویر در منو اهمیت بالایی دارد. به عنوان مثال اگر مشتری ای تصوری نسبت به غذایی که تابحال تجربه ی خوردن آن را نداشته است را نداشته باشد با مشاهده تصاویر می تواند بهتر تصمیم گیری کند و این امر کاملا برای مشتری رضایت بخش است. این رضایت مشتری همینجا به اتمام نمی رسد. بلکه با اشتراک گذاری آن در باشگاه مشتریان رستوران به بقیه مشتریان این تجربه دلنشین را توصیه می کند.

منو دیجیتال رستوران

منو آنلاین رایگان به کدام پلن تعلق دارد؟

منوی آنلاین در همه پلن های ماپرا فعال است و به عبارتی منوی آنلاین رایگان در اختیار شما قرارمی گیرد. فقط کافیست یکی از پلن های ماپرا را خریداری نمائید. پلن ها شامل چندین افزونه و قابلیت هستند. برای مشاهده امکانات تمامی پلن های ماپرا به قسمت تعرفه ها مراجعه کنید و در صورت داشتن هر گونه سوالی با کارشناسان ماپرا تماس حاصل فرمائید.

منو دیجیتال رستوران

منو دیجیتال کافه

منو دیجیتال فودکورت

منو دیجیتال کافی شاپ

ادامه مطلب